BMW'den test sürüşü fırsatı

BMW motosikletlerin ithalatçısı Borusan Otomotiv, en yeni ürünleri 6 ilde düzenlediği test sürüş günlerinde motosiklet tutkunlarıyla buluşturuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana’yı dolaşacak test filosunda BMW motosiklet ürün yelpazesinin tamamını görüp test edebilirsiniz.

BMW Motosiklet, 6 ili kapsayan test sürüş günlerini başlattı. 2007 yılında BMW motosiklet ürün yelpazesine eklenen G Serisi dahil bütün seçenekler BMW motosiklet bayilerinde kullanılabiliyor. “BMW Motosiklet Test Günleri”
kapsamında, en yeni modeller için test sürüşü imkanı sağlanırken, motosikletseverlerin de keyifli bir ortamda buluşması amaçlanıyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Borusan Oto İstinye’de yoğun bir katılımla gerçekleşen organizasyon, 6 Mayıs Pazar günü Ankara’da devam etti. Borusan Oto Esenboğa’da test günlerine katılan motosiklet tutkunları, kalite, tasarım, yol ve arazi performansları ile dikkat çeken BMW’lerle keyifli bir gün yaşadı.

13 MAYIS BURSA, 19 MAYIS İZMİR

Bursalı motosiklet kullanıcıları da BMW ürün yelpazesinin tamamını 13 Mayıs Pazar Günü, Teknik Oto’da görme ve test etme şansına sahip olacak. Bir sonraki hafta sonu İzmir’e ulaşacak test filosu, 19 Mayıs Cumartesi günü Özgörkey’de motorseverlerle buluşacak.

İSTANBUL’DA İKİNCİ TEST SÜRÜŞÜ 20 MAYIS’TA

Borusan Oto İstinye’de ilk organizasyonu kaçıranlar ise 20 Mayıs tarihini ajandalarına not edebilir. Bu tarihte Borusan Oto İstinye, test sürüşü aktivitesini tekrarlıyor.

27 MAYIS ANTALYA, 2-3 HAZİRAN ADANA’DA

Kosifler Oto Antalya ise mayıs ayının son günlerinde motosiklet tutkunlarını test sürüşü organizasyonuna davet ediyor. 27 Mayıs Pazar günü Antalya’daki etkinlikten sonra, test filosu 2-3 Haziran tarihlerinde, motosiklet tutkunlarıyla Borusan Oto Adana’da buluşacak.