Güncel

Motosiklet tutkunları Yaza Merhaba Festivali’nde buluştu

Motosiklet tutkunları Yaza Merhaba Festivali’nde buluştu

Motosiklet dünyasının efsanevi markası Suzuki ve İtalyan Vespa’nın Türkiye distribütörü Trend Motosiklet, motosiklet tutkunları ile “Yaza Merhaba Festivali’nde” buluştu. İtalyan Moto Guzzi’nin enduro sınıfındaki en yeni modeli V85 TT de ilk kez bu etkinlikte görücüye çıktı. Güvenli sürüş eğitimlerinin yanı sıra t   est sürüşlerinin de yapıldığı etkinlikte katılımcılar, Suzuki’nin SV650, V-Strom 250, Adress 110, GSX-R 125 modelleri ile Trend motosiklet ailesinden Piaggio MP3 300 ve Beverly 350 ile Moto Guzzi V85 TT hatta Vespa Primavera 50 gibi çok farklı modelleri test etme imkanı buldu.

Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının Türkiye distribütörü Trend Motosiklet ve motosiklet dünyasının efsanevi markası Suzuki, “Yaza Merhaba Festivali”nde motosiklet tutkunları ile bir araya geldi. Kadıköy Koşuyolu’nda gerçekleştirilen etkinliğe 500’den fazla motosiklet tutkunu katılırken, katılımcılar renkli etkinlik kapsamında test sürüşleri, güvenli sürüş eğitimleri, yarışmalar ve sürpriz etkinlikler ile keyifli saatler geçirdi. Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik kapsamında motosiklet dünyasının 1 asıra yaklaşan markalarından olan ve Trend Motosiklet’in distribütörlüğünü üstlendiği İtalyan Moto Guzzi’nin enduro sınıfındaki en yeni modeli V85 TT de ilk kez motosiklet tutkunları ile buluştu.

500’den fazla katılımcı onlarca modeli test etti

Festivalde ayrıca efsanevi İtalyan markası Vespa’nın yeni üyesi elektrikli Vespa da sergilendi. İtalya’nın Pontedera bölgesinde üretilen ve Piaggio Grubu’nun elektriksel hareketlilik konusundaki araştırmalarının öncüsü olan Vespa Elettrica, motosiklet tutkunlarının büyük ilgisi ile karşılaştı. Suzuki V-Storm 650 modelinin ise yeni renkleri ile boy gösterdiği festivalde katılımcılar, Suzuki’nin SV650, V-Strom 250, Adress 110, GSX-R 125 modellerinin yanı sıra Trend Motosiklet’in distribütörlüğünü üstlendiği markaların Piaggio MP3 300 ve Beverly 350 ile Moto Guzzi V85 TT hatta Vespa Primavera 50 gibi çok farklı modelleri test etme imkanı buldu.

Etiket
Daha Fazlasını Göster

Yayınlanmış Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close