Genel

Suzuki’den yüzde 22’ye varan erken fuar indirimi

Suzuki, yeni yılı yepyeni bir motosikletle geçirmek isteyen macera tutkunlarına “erken fuar” kampanyası kapsamında kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında motosiklet tutkunlarını 250 cc ve altı modellerinde “sıfır ÖTV” avantajına ek olarak yüzde 22’ye varan ek indirimler bekliyor.

Efsanevi Japon markası Suzuki, Şubat ayına özel olarak motosiklet tutkunları için “erken fuar” kampanyası kapsamında kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Teknoloji, kalite ve tasarım anlamında üstünlüğe sahip Suzuki’nin 250 cc ve altı modellerinde “sıfır ÖTV” avantajına ek olarak maceraseverleri yüzde 22’ye varan ek indirimler bekliyor.

Burgman 200/ABS ve Address 110 modelleri şehir içinde hayatı kolaylaştırırken konforlu yapılarıyla da göz dolduruyor. V-Strom 250 ABS modeli uzun yolculuklarda gerçek bir yol arkadaşı olurken, sınıfının en hafif modellerinden birisi olarak dikkat çeken GSX-S 125 ABS ve GSX 250 R ABS ile GSX-R 125 ABS ise sportif kimliğiyle yüksek performans sunuyor.

Etiket
Daha Fazlasını Göster

Yayınlanmış Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close